Купить Сверло по дереву Форстнера ALPEN PROFI HOLZ WAVE CUTTER 20мм онлайн в магазине.. Я уже зарегистрирован. Если вы забыли пароль, введите E-Mail. Контрольная строка для смены пароля, а также ваши регистрационные данные, будут высланы вам по E-Mail.

Навіны

Хеттрык Голенды прынёс ФК Растоу перамогу над Аланіі

Хеттрык Голенды прынёс ФК Растоў перамогу над Аланіі

Усе галы чэшскі грэнадзёраў забіў галавой

У 6-м туры айчыннай прэм'ер-лігі футбалісты "Растова" нарэшце-то дамагліся першай у сезоне перамогі, з лікам 3: 1 перайграўшы дома "Аланію".

Галоўным творцам поспеху "Растова" стаў нечакана з'явіўся ў асноўным складзе замест Рамана Адамава чэшскі форвард Ян Голенда.

Зноў жа вам цікава будзе знайсці нататку перайсці можна націснуўшы па спасылцы -

Акрамя таго вы можаце прачытаць артыкул яна знаходзіцца тут:

Менавіта дзякуючы яго хет-трык гаспадары абыгралі владикавказцев.

А пачаўся матч для "Растова" "халодным душам": ужо на 31-й секундзе сустрэчы лепшы бамбардзір "Аланіі" бразілец нейкага дакладным ударам галавой пабіў вароты Плетикосы - 0: 1.

Растаўчане адразу ж рынуліся адыгрывацца, але зраўняць лік ім удалося толькі ў канцоўцы тайма: на 41-й хвіліне сустрэчы Голенда выскачыў вышэй за ўсіх у штрафной гасцей і пераправіў мяч у сетку варот Хоміча - 1: 1. Здавалася, што першая палова сустрэчы так і скончыцца ўнічыю, але ў Голенды на гэты конт было сваё меркаванне: 44-я хвіліна, чэшскі форвард зноў б'е галавой - і "Растоў" выходзіць наперад. 2: 1.

Другі тайм пачаўся для "Растова" з выдалення: атрымаўшы другое папярэджанне, поле пакінуў Чеснаускис. Але, нават застаўшыся удзесяцёх, "Растоў" працягнуў кантраляваць ход матчу, а на 60-й хвіліне давёў сваю перавагу да двух мячоў. Дакладны ўдар галавой наносіць ўсё той жа Голенда - 3: 1. Мантачыць такое перавага падапечныя Божовича не збіраліся і давялі гульню да лагічнага завяршэння, перамогшы з лікам 3: 1.

Пасля матчу Божович пахваліў сваіх падапечных:

- Не паспеў прысесці на лаву, як "Аланія" забіла. Я не бачыў сам момант. Хлопцы былі ў шоку, але, дзякуй Богу, нам удалося забіць галы "у распранальню". 40 хвілін адбіваліся ў меншасці, але ўсё роўна пабілі вароты суперніка трэці раз. Гульцы "Растова" - сапраўдныя малайцы!

ПРЭМ'ЕР-ЛІГА, 6-ты тур

"Растоў" (Растоў-на-Доне) - "Аланія" (Уладзікаўказ) - 3: 1 (2: 1).

25 жніўня. Растоў-на-Доне. Стадыён "Алімп-2".

Галы: 0: 1 - нейкага (1), 1: 1 - Голенда (41), 2: 1 - Голенда (44), 3: 1 - Голенда (60).

"Растоў": Плетикоса, Іваноў, Салата, Дзякаў, Гетигежев, Калачоў (Полаз, 90), Шешуков (блатняк, 52), Гацкан, Чеснаускис, Кочыш, Голенда (Адамаў, 77).

Запасныя: Забалотны, Маляка, Байрамян, Белавусаў.

"Аланія": Хоміч, Пліеў (Кардоса, 80), булгары (Голубаў, 56), Грыгор'еў, Хозин, Шемберас, Турсунов (Камболов, 67), Мера, Рудня, нейкага, Прискин.

Запасныя: Гудиев, Царикаев, Байрыев, бака.

Папярэджання: Чеснаускис (36), Шешуков (38), булгары (43), Голенда (44), Пліеў (45), Грыгор'еў (62), Камболов (72), Іваноў (82).

Выдаленне: Чеснаускис (49).

Суддзя: Сяргей Кузняцоў (Краснозаводск).